Luna Yemek Vesaire

+90 (216) 504 3245
+90 (533) 020 2440

HAKKIMIZDA

Hayatta denenmemişi deneyen, risk alan, bir hayalin peşinden koşan girişimler nasıl da hayranlık uyandırır... Luna, yeniliğe yelken açmak demek bizce. Pizzaysa İtalyan, modernize esnaf lokantasıysa yöresel, konfor ve hijyense anne hassasiyetidir Luna!

Luna yemek vesaire, İstanbul da bir lezzet üssü; benzeri olmayan bir İtalyan restorantı, 200 m2 lik alana sahip bir lunapark. Önce çocuklar dedik yola çıkarken ve çocukları için hep mükemmeli arayan anneler. Sonra bir restoran tasarladık. Çocukları oyun alanında gözetmen ablalar eşliğinde eğlenirken müşterilerimizin keyifle vakit geçirebileceği ve sağlıklı leziz yemekler yiyebileceği bir restoran!

Evin salonu gibi diyor bir müşterimiz. Hemen yanda oyun alanında çocuğu güvende ve akranlarıyla oyun oynuyor; kendi de arkadaşlarıyla keyifle sohbet ediyor. Sonra şefimize sesleniyor kendisine bir tatlı önermesini rica ediyor. Samimi, sıcacık bir ortam! Kalkmaya hazırlanıyor biz görüşmek üzere diyoruz. Biliyoruz, görüşeceğiz... Çünkü kalite hiçbir zaman tesadüf değildir.

Sevgiler,
Luna

RESTORANIMIZDA...

1.

DOĞALLIKTAN ÖDÜN VERMİYORUZ

Luna'nın kapısından içeri giren tüm malzemeler katkısız ve doğaldır. Öncelikle yerel üreticileri ve sürdürülebilir tarımı destekleriz. Mevsiminde ve yöresinden temin ettiğimiz malzemeler, yemeklerin lezzetinin ana sebebidir.

2.

UNUTULMUŞ LEZZETLERİ CANLANDIRIYORUZ

Deneyimli şefimiz Deniz Yaşar yönetimindeki ekibimizle Türk ve Akdeniz mutfaklarını yorumlarken, Anadolu'nun unutulmaya yüz tutmuş tariflerini de yeniden canlandırıyoruz.

3.

SÜREKLİ YENİ TATLAR PEŞİNDEYİZ

Luna'nın mevsimsel olarak değişecek olan alakart menüsüne ilaveten, her gün yaklaşık özenle seçilmiş yemeklerin yer aldığı günlük menümüzle misafirlerimizin farklılık arayışına cevap veriyoruz.