KURUCUMUZDAN

“ Ben de bir anneyim. İstedim ki, kendi çocuklarım için ne arıyorsam diğer çocuklar da aynısını bulsun burada. Kendim ne bekliyorsam diğer annelere de aynısını sunalım. Nice güzel anılar yaşansın, çocukların hayatına dokunalım istedim... Çok şükür ki içime sindi, gururla insanları davet ettiğim bir yer oldu Luna.”

Sinem Gündoğdu Kurucu

HAKKIMIZDA

Hayatta denenmemişi deneyen, risk alan, bir hayalin peşinden koşan girişimler nasıl da hayranlık uyandırır... Luna, yeniliğe yelken açmak demek bizce. Pizzaysa İtalyan, modernize esnaf lokantasıysa yöresel, konfor ve hijyense anne hassasiyetidir Luna!

Luna yemek vesaire, İstanbul da bir lezzet üssü; benzeri olmayan bir İtalyan restorantı, 200 m2 lik alana sahip bir lunapark. Önce çocuklar dedik yola çıkarken ve çocukları için hep mükemmeli arayan anneler. Sonra bir restoran tasarladık. Çocukları oyun alanında gözetmen ablalar eşliğinde eğlenirken müşterilerimizin keyifle vakit geçirebileceği ve sağlıklı leziz yemekler yiyebileceği bir restoran! Ve mutfağımızı Şef Deniz Yaşar’a teslim ettik.

Evin salonu gibi diyor bir müşterimiz. Hemen yanda oyun alanında çocuğu güvende ve akranlarıyla oyun oynuyor; kendi de arkadaşlarıyla keyifle sohbet ediyor. Sonra şefimize sesleniyor kendisine bir tatlı önermesini rica ediyor. Samimi, sıcacık bir ortam! Kalkmaya hazırlanıyor biz görüşmek üzere diyoruz. Biliyoruz, görüşeceğiz... Çünkü kalite hiçbir zaman tesadüf değildir.

Sevgiler,
Luna